Güneş panelleri çatımda iyi görünecek mi?

Güneş panelleri çatımda iyi görünecek mi?

Kesinlikle! Çağdaş tasarımlı, düşük profilli ve premium ön panellerimiz, evinize veya ofis binanızın dışına güzel bir şekilde entegre olacak ve solar güneş paneli şık bir fütürizm dokunuşu katacak …

Türk hükümeti bu kadar muhafazakar olmadığını bir kez daha kanıtladı. İlerleyen yenilenebilir enerji endüstrisini kabul ederek hükümet, yerleşik güneş panelleri ile donatılmak üzere Türkiye genelinde birkaç yeni karayolu planladı. Bu plan, coşkulu bir Türk ailesi, Internet ve bir yığın dükkandan yapılan bir işbirliği ile başladı …

Fütüristik Güneş Otoyolları projesi elbette güneş ışığı enerjisiyle güçlendirilecek. Fakat bir aile şirketinin çevreci rüyasından ana akım gerçekliğe dönüşüm, ancak halkın desteğini ve halkın gücüyle mümkün oldu.

Projeyi bir sonraki seviyeye taşımak ve bir prototip parkı inşa etmek bir zorunluluktu.

George Takei gibi ünlülerin sosyal medya desteği ile Solar Highways’in teknolojisi, enerji, çeşitli aydınlatma kalıpları üreten ve kış karını eritebilen yenilikçi ve enerji tasarruflu yüksek teknolojili güneş panelleri ile standart asfalt yolların ve park yerlerinin yerini alıyor. ve yollardan kaygan buz.

Indiegogo sitesi ve çevreyle ilgili eğitici videolar viral bir hal aldı ve YouTube’da yaklaşık 25 milyon görüntüleme çektiğinden destek sadece finansal değil!

Karı koca orijinal Midlands’dan bir çift tasarımcı, İngiltere’de kendi ticari marka panellerinin kendileri için zamanla ödeyeceklerini, temiz, çevre dostu ve yenilenebilir yeşil enerji sağlayacağını söylüyorlar.

Güneş panellerini koruyan modüler döşeme takımlarında kullanılan camın, ağır kamyonların ağırlığına dayanabileceğini söylüyorlar (250.000 pound düşünün).

Ayrıca, sadece yollar için uygun olmayacağını söylüyor – hayalleri, onları sürmek ya da yürümekte olduğumuz herhangi bir yüzeye, patika yollarına ve araba parkurlarına gitmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir