Hizmetlerimiz

ÇATIEnerji
Kurumsal  ve Endüstriyel Çözümler

Enerji Faturaları Tasarruf Hesaplama

Hem küçük işletmeler hem de daha büyük fabrika ve ambarlar gibi alanlarda sağlanan bir dizi enerji verimliliği  için ipucu sunuyoruz. Günün sonunda, bu, şirketinizin masraflarını düşürmesine yardımcı olacak ve işletmenizin çevresel etkisini azaltmaya yardımcı olacak, ekosisteme dönüştürülecektir. Bu sayfada, bulunduğunuz yere GreenTech'in güneş panel sistemleri kurulduktan sonra günlük, aylık ve yıllık olarak enerji tüketim faturalarında ne kadar tasarruf edeceğinize dair bir belirti elde edebilirsiniz. ...
Read more

Evlerde Solar Güneş Panel Montajı

Şimdiye kadar, Türkiye genelinde çatılara 4 milyondan fazla güneş enerjisi sistemi kuruldu. Bu, beraberinde getirdiği tüm çevresel faydaların yanı sıra, güç tüketiminiz için aylık faturalarınızdaki tasarrufların yanı sıra, neden bu kadar çok kişinin var olduğunu görmek kolay sıçrama yaptı.Yani Türkiye çapında ve çevre dostu ev sahiplerine katılmaya karar verdiyseniz, eviniz için doğru sistemi ve kapasite seçmenize yardımcı olacak birkaç ipucu var ... Öncelikle, hadi Evinizdeki mevcut güç tüketiminin ne olduğunu ve hangi güneş paneli setinin durumunuza en uygun olduğunu belirleyin.
Read more

Solar Güneş Paneli

Özel müşteriler ve konut binaları için çeşitli güneş enerjisi çözümleri sağlamanın yanı sıra, ticari işletmelerin yanı sıra devlet kurumlarına da güneş enerjisine geçiş konusunda yardımcı oluyoruz. Eğer küçük, orta veya büyük ölçekli bir işletmenin sahibi veya yöneticisi ya da ayrı bir kuruluşsanız ofis binası, bu konuda size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacağız. Hatırlanması gereken önemli nokta, yüksek tüketimli ofisleri güneş enerjisine çevirmenin hem hazırlık hem de teknik ekipman imalatı ve kurulumunda daha fazla zaman almasıdır. Bu yüzden planlamaya başlamak isteriz. işleriniz mümkün olan en kısa sürede güneş enerjisine geçiyor!
Read more